فیلم تست تجهیزات

تعمیر درایو sinamics g130 400 kw

تعمیر درایو SINAMICS G130 400 KW که بدلیل خطا در نصب و راه اندازی تجهیز دچار آسیب دیدگی شدید در قسمت مدار قدرت گردیده بود که بعد از بازدید کارشناسان درایو به مرکز تعمیرات تیراژه منتقل گردید، بعد از تعمیر مدار قدرت درایو و تامین و تعویض قطعات آسیب دیده درایو SINAMICS G130 آماده تست و راه اندازی مجدد گردید.
گزیده ای از تست اولیه درایو SINAMICS G130 با استفاده از شبکه LAN و برنامه استارتر راه اندازی نمودیم و با شما دوستان به اشتراک می گذاریم.

تعمیر تست درایو sinamics g130 400 kw

تعمیر درایو vacon nxl 11kw

تعمیر درایو VACON NXL 11KW که با خطای under voltage و over current از سوی کارفرما ارسال گردید، بعد از بازدید و تشخیص عیب که مربوط به قسمت مدار قدرت و DCLINK میشد توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تیراژه رفع عیب گردید .
گزیده ای از تست اولیه داریو VACON NXL با استفاده از KYPAD درایو راه اندازی نمودیم و با شما دوستان به اشتراک می گذاریم.

تعمیر داریو rich 7.5kw

تعمیر درایو RICH EI-650 7.5 KW کاربرد آسانسور ، شرح خرابی توسط کارفرما مهندس عسگری با خطاهای NOFF و OPE2 به مرکز تعمیرات تیراژه ارسال گردید .
خطای NOFF مربوط به قسمت پاور و خطای OPE2 مربوط به ارتباط CPU بوده که در مرکز تعمیرات تیراژه رفع عیب شد و آماده تست و راه اندازی مجدد گردید .

تعمیر درایو delta vfd -b 11kw

تعمیر درایو DELTA VDF-B 7.5 kw داروسازی جابربن حیان ،شرح خرابی اعلام شده توسط کارفرما خطای اپراتور و اتصال سه فاز ورودی به خروجی درایو که باعث آسیب دیدگی PCB و سوختگی IGBT گردیده بود که توسط نیروهای متخصص مرکز تعمیرات تیراژه آسیب دیدگی برد PCB و IGBT درایو اصلاح گردید وآماده راه اندازی مجدد گردید.
قسمتی از تست اولیه درایو DELTA VDF-B را با شما همراهان به اشتراک میگذاریم

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟